|
|
| [
|
|
|
|
|
|
|
]
|
[ |
] |
-
писец, Україна готова зайняти місце Росії у "Великій Вісімці" sergiyka++ [506 views] 2014-03-22 11:02:44 160 bytes -2
-
Re: писец, Україна готова зайняти місце Росії у "Великій Вісімці" Кастро (-) [446 views] 2014-03-22 19:27:37 0 bytes
-
Блядь, у вас тут собщение послать, надо клиранс проходить, наверное у неталекса. Так я че хотел сказать... Кастро [362 views] 2014-03-22 19:31:01 188 bytes -1
-
Тупее комментария никто сделать не смог, но ты Кастро в своем репертуаре неталекс [254 views] 2014-03-23 08:15:26 331 bytes
а че, пиздеть - не мешки ворочить. охота ему страной рулить когда можно тусоваться? 486 [353 views] 2014-03-22 11:51:10 1 bytes
Re: писец, Україна готова зайняти місце Росії у "Великій Вісімці" Ghost V [356 views] 2014-03-22 11:09:32 156 bytes +1
-
Re: писец, Україна готова зайняти місце Росії у "Великій Вісімці" sergiyka++ [353 views] 2014-03-22 11:13:56 132 bytes -1
-
даваи видио Ghost V [333 views] 2014-03-22 11:38:41 26 bytes
-
Re: даваи видио sergiyka++ [327 views] 2014-03-22 13:39:52 63 bytes
-
я свои линк привёл Ghost V [317 views] 2014-03-22 14:11:56 93 bytes
-
Re: я свои линк привёл sergiyka++ [336 views] 2014-03-22 14:21:23 92 bytes
-
Re: я свои линк привёл Ghost V [333 views] 2014-03-22 14:33:48 316 bytes +1
-
Re: а ты не знал? A. Fig Lee [304 views] 2014-03-22 15:22:09 49 bytes +1
золотые слова!! elenas (-) [275 views] 2014-03-22 14:35:30 0 bytes